سود ناشی از انفجار قیمت، باعث افزایش معاملات معدنچیان در بالاترین سطح چند ساله شده است.

با افزایش قیمت کالاها و کاهش هزینه های تولید که زمینه را برای سودهای انفجاری فراهم می کند ، تولیدکنندگان مس برای بهترین سال خود در بیش از یک دهه گذشته آماده هستند.
ادامه مطلب
با دور شدن چین از کنسانتره استرالیا ، قیمت مس جهش می کند.
قیمت مس در روز جمعه به بالاترین سطح دو و نیم ساله اخیر خود رسید و در میان اختلافات سیاسی بین پکن و کانبرا ، کارخانه های ذوب چینی در تلاشند تا تمرکز خود را در بازار فروش بگذارند.
ادامه مطلب
صحبت ها مربوط به مس به محدودیت های بازار اشاره دارد.
معاون بازاریابی فریپورت ، Javier Targhetta ، گفت: قیمت های بالاتر باید انگیزه ای برای معدنچیان برای به حداکثر رساندن تولید در سال آینده باشد ،و به طور بالقوه باعث کاهش برخی از فشارهای موجود در عرضه میشود.
ادامه مطلب
سیم مسی برانگیخته شده با گرافن ممکن است برای عملکردهای بالاتر ماشین های الکترونیکی، کلیدی باشد
محققان آزمایشگاه ملی Pacific Northwest در ایالات متحده ،رسانایی سیم مسی مورد استفاده در اجزای موتور خودرو را 5 درصد افزایش داده اند.
ادامه مطلب
جو بایدن
طبق گفته سه منبع فعال، کمپین جو بایدن به طور خصوصی به معدنچیان آمریکایی گفته که از تولید داخلی فلزاتی مانند آهن و فولاد و دیگر ابزار مورد استفاده برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی، پنل‌های خورشیدی و سایر محصولات حیاتی در زمینه برنامه‌های آب و هوایی، حمایت خواهد کرد. در حال حاضر دولت واشنگتن مجبور...
ادامه مطلب
تولید جهانی مس
تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۵.۱ میلیون تن ضایعات مس در میان تولید کنندگان در سراسر جهان مورد استفاده می‌گرفت و میزان تولید جهانی مس نیز هر ساله نیز با افزایش چشمگیری نسبت به سال قبل، مواجه می‌شد که این افزایش سالانه به میزان ۴۵.۱ هزار تن در سال بود. در یک آمار کلی می‌توان...
ادامه مطلب
10 معدن برتر در استخراج مس با کمترین هزینه.
First Quantum Minerals کانادا دارای سه معدن در این 10 معدن برتر است.
ادامه مطلب
هشت شرکت با دارایی های نوید بخش.
با افزایش قیمت ها ،وجود چشم انداز مطلوب عرضه و تقاضا و معادن جدید در حال توسعه ، توجه سرمایه گذاران به مس افزایش یافته است. در اینجا هشت شرکت که در حال توسعه نسل بعدی پروژه ها هستند را مختصرا معرفی میکنیم.
ادامه مطلب
قیمت مس به بالاترین سطح 28 ماهه اخیر خود رسید.
در نتیجه نگرانی در مورد عرضه از تولیدکننده برتر شیلیایی و رشد اقتصادی قوی چین ، قیمت مس روز سه شنبه در بالاترین حد از جولای 2018 معامله شد.
ادامه مطلب
با افزایش قدرت چین ، قیمت نیکل و مس در نزدیکی رکورد جدید قرار دارند
نیکل در بالاترین سطح قیمت 11 ماهه و مس نزدیک به اوج تازه در دو ساله اخیر خود است زیرا تولیدات صنعتی و ساخت و ساز های چین در سه ماهه چهارم افزایش می یابد.
ادامه مطلب
1 2

اصلی ترین خدمات کاربین طرح:

کاربین طرح

آخرین کارها

آخرین نظرات

    GDPR