درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت ” خدمات مهندسی صنایع کاربین طرح با مسئولیت محدود ” در سال 1385 تحت شماره 289546 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید. هدف از تأسيس اين شركت ارائه خدمات مشاوره مديريت، افزايش بهره وري و بهبود عملكرد سازمانها، شركتها و موسسات از طریق به کار گیری دانش روز، تجربیات مدیران مجرب و بهره مندی از انگیزه نیروی انسانی جوان بوده است. مديران اين شركت برآنند تا با توكل بر خداوند متعال و تكيه بر تجارب گرانبها و دانش فني خود گامهاي بلندي را در راستاي آباداني ايران عزیز برداشته و فصل نویی را که در رضایتمندی مشتری گشوده اند توسعه بخشند.

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت

شرکت خدمات مهندسی صنایع کاربین طرح در مسیر حرکت به سوی تعالی، سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 را بعنوان مبنای نگرش و انجام فعالیت‌های خود در نظر گرفته است. در این راستا کلیه کارکنان شرکت، خود را مسئول و متعهد به حفظ نظام مدیریت کیفیت و تلاش در جهت اهداف ذیل می دانند.
ساخت برند برتر در ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان سازمان: از طریق شناسایی نیازهای مشتریان و الزامات کیفی محصولات و خدمات. توجه به ریسک ها و فرصت های موجود که می تواند بر کیفیت خدمات و محصولات تاثیرگذار باشند. در نهایت برآورده نمودن این الزامات و نیازها
بهبود مستمر: از طریق شناسایی شرایط محیط سازمان، تعیین اهداف، برنامه ها، فرایندهای کلیدی و پایش مستمر آنها، بکارگیری کارکنان کارامد، هدایت، پشتیبانی آنها به منظور کمک به اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و افزایش آگاهی ایشان نسبت به رویکرد فرایندی و ترویج بهبود مستمر
مدیریت ارشد خود را متعهد به تامین و در دسترس قراردادن منابع مورد نیاز سیستم مدیریت کیفیت دانسته و نماینده مدیریت نیز مسؤل نظارت بر حسن اجراء نظام مدیریتی فوق و ارائه گزارشات در خصوص تحقق اهداف فوق رعایت الزمات استاندارد ایزو 9001 می باشد. کلیه کارکنان متعهد به همکاری جهت تحقق اهداف فوق می‌باشند. این خط مشی در فواصل زمانی معین مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که با اجرای طرح های کسب و کار به روش های اقتصادی یا انجام طرح های مبتنی بر دانش فنی یا خلاقانه به یک شرکت شناخته شده در سطح کشورتبدیل شویم.

بیانیه ماموریت

ماموریت ما ارزش آفرینی در زنجیره ارزش معادن و صنایع راهبردی، از طریق ارائه طرح های کسب کار، خدمات طراحی، مهندسی، پشتیبانی، بازرگانی، اجرای پروژه ها، ایجاد یا انتقال دانش فنی می باشد.

ارزش های سازمانی

  • تاکید بر همکاری و سود دو جانبه با کارفرمایان بر اساس استرتژی برد-برد.
  • ارزش آفرینی برای مشتریان از طریق ارائه خدمات نوین مبتنی بر تکنولوژی یا خدمات با کیفیت
  • تعهد به تقویت فرهنگ بهره وری
  • فراهم آوردن زمینه بروز و رشد استعداد های کارکنان و تقویت رویکرد شایسته سالاری
  • افزایش مشارکت خلاقانه و ترویج تفکر دانش محور و بروزرسانی سطح دانش پرسنل سازمان
  • ارتقا سطح فرهنگ، نظم و انضباط سازمانی و فردی و رعایت کامل ضوابط و آیین نامه های سازمان
  • کارآفرینی و بهره مندی از انگیزه و توان نیروی انسانی جوان.
  • توجه به مسائل ایمنی، بهداشت حرفه ای و حفظ محیط زیست

مدیران کاربین طرح

مدیران کاربین طرح بر این باور استوارند که امروزه مهمترین رکن توسعه، نیروی انسانی بوده و بزرگترین سرمایه هر شرکت، نیروی انسانی متخصص و مجرب می باشد. در این راستا کاربین طرح از بدو تاسیس سعی نموده تا با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، بهترین سرمایه را برای خود فراهم سازد.

برخی از مدیران ارشد این شرکت

نام و نام خانوادگی

تحصیلات

سمت

تخصص

حسین ساوجی

دکترای مهندسی صنایع

مدیر عامل

بهره وری و بهبود سازمانی- طراحی و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت

محمود داودی

دکتری مکانیک

مدیر دفتر مدیریت پروژه

برنامه ریزی و مدیریت پروژه

علی اکبر یحیائی

کارشناس مهندسی صنایع

مدیر گروه مدیریت

طراحی و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت

حسین گیتی نورد

دکترای مهندسی صنایع

مدیر واحد مشاوره HSE

طراحی و استقرار سیستم  

حمدان دریس پور

کارشناسی مدیریت صنعتی

مدیر مهندسی معکوس و خدمات فنی صنعتی

مهندسی معکوس، بازرسی فنی و عیب یابی تجهیزات

عبدالرضا پهلوان

حسابداری

مدیر امور مالی و اداری

کارشناس امور مالی و ادرای

GDPR